Արայիկ Հարությունյանը և Կարեն Կարապետյանն այցելել են Ստեփանակերտի հուշահամալիր (լուսանկարներ)
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած պատվիրակությունն աշխատանքային այցով գտնվում է Արցախում:
Արայիկ Հարությունյանը և Կարեն   Կարապետյանն  այցելել են  Ստեփանակերտի  հուշահամալիր (լուսանկարներ)
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 5 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  «Արցախպրես»-ի թղթակցի հաղորդմամբ`  այսօր ԼՂՀ   վարչապետ  Արայիկ  Հարությունյանը և  ՀՀ  վարչապետ Կարեն  Կարապետյանը` կառավարական  պատվիրակության  ուղեկցությամբ, ծաղկեպսակ ու ծաղիկներ են դրել Մեծ Հայրենականում զոհվածների հիշատակը հավերժացնող հուշարձանին և Արցախյան ազատամարտի նահատակների շիրիմներին:
Հիշեցնենք, որ      Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 4-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Կարեն Կարապետյանին: Բակո Սահակյանը Կարեն Կարապետյանին է հանձնել «Մեսրոպ Մաշտոց» շքանշան, որով նա պարգևատրվել էր ընթացիկ  տարվա  օգոստոսի 30-ին` սոցիալ-տնտեսական կարեւորագույն խնդիրների իրականացման գործում Արցախին ցուցաբերած աջակցության համար և ի նշանավորումն ԼՂՀ հռչակման 25-րդ տարեդարձի:

Arayik Haroutyunyan and Karen Karapetyan attended the Stepanakert Memorial Complex (Photos)
The delegation headed by Prime Minister of the Republic of Armenia Karen Karapetyan arrived in Artsakh on a working visit.
STEPANAKERT, NOVEMBER 5, ARTSAKHPRESS: "Artsakhpress" informs that Prime Minister of the Republic of Nagorno-Karabakh Arayik Haroutyunyan and Prime Minister of the Republic of Armenia Karen Karapetyan laid a wreath and flowers to the monuments commemorating martyrs perished in the Great Patriotic War and the Artsakh Liberation Struggle.
Remind, Bako Sahakyan received Prime Minister of the Republic of Armenia Karen Karapetyan on November 4. Bako Sahakyan handed in the "Mesrop Mashtots" order to Karen Karapetyan which was awarded to him on 30 August of the current year for support shown to Artsakh in realization of significant socioeconomic projects and in connection with the 25th anniversary of the NKR proclamation.