Արցախի նախագահը աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունվարի 10-ին անցկացրել է աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմերի ղեկավարների եւ Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հունվարի 10, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Քննարկվել են շրջանների եւ մայրաքաղաքի 2016 թվականի սոցիալ-տնտեսական զարգացման նախնական արդյունքները եւ նախանշվել 2017 թվականի անելիքները:
Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ:

Бако Саакян провел рабочее совещание
10 января Президент Республики Арцах Бако Саакян провел рабочее совещание с участием руководителей райадминистраций и мэра Степанакерта. Были обсуждены предварительные результаты социально-экономического развития районов и столицы республики в 2016- ом году и планы на 2017-ый год.
СТЕПАНАКЕРТ, 10 января АРЦАХПРЕСС - Об этом сообщили в управлении по информации и связям с общественностью администрации президента НКР.
Президент Саакян дал конкретные поручения руководителям компетентных органов по надлежащему решению обсужденных вопросов. В совещании приняли участие премьер-министр Араик Арутюнян, другие должностные лица.