Արցախի նախագահը աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունվարի 10-ին անցկացրել է աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմերի ղեկավարների եւ Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հունվարի 10, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Քննարկվել են շրջանների եւ մայրաքաղաքի 2016 թվականի սոցիալ-տնտեսական զարգացման նախնական արդյունքները եւ նախանշվել 2017 թվականի անելիքները:
Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ:

President of the Nagorno Karabakh Republic Bako Sahakyan on January 10 held a working consultation with the participation of heads of regional administrations and Stepanakert Mayor, press service of the NKR Presidential administration stated.
President Bako Sahakyan holds working consultation
STEPANAKERT, JANUARY 10, ARTSAKHPRESS: The preliminary results of the regions' and capital's socio-economic development in 2016 and plans for the year of 2017 were on the discussion agenda.
NKR President Sahakyan gave concrete instructions to the heads of the concerned bodies for proper implementation of the discussed issues.