Բակո Սահակյանը մասնակցել է «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը
Մայիսի 26-ին Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը Հայաստանի Հանրապետության Նախագահ Սերժ Սարգսյանի, Ամենայն Հայոց Կաթողիկոս Գարեգին Բ-ի, ՀՀ եւ ԼՂՀ բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ միասին Երեւանի Կոմիտասի անվան կամերային երաժշտության ազգային կենտրոնում ներկա է գտնվել «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 26 մայիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հաղորդում են Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

President Sahakyan was present in Yerevan at an event dedicated to the 25th anniversary of the “Hayastan” All-Armenian Fund
President Sahakyan was present in Yerevan at an event dedicated to the 25th anniversary of the “Hayastan” All-Armenian Fund, Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President stated.
STEPANAKERT, MAY 26 , ARTSAKHPRESS:  On 26 May President of the Artsakh Republic Bako Sahakyan together with President Serzh Sargsyan of the Republic of Armenia, Catholicos of All Armenians Garegin II, officials from Armenia and Artsakh was present in the Yerevan National Center of Chamber Music after Komitas at a solemn event dedicated to the 25th anniversary of the "Hayastan" All-Armenian Fund.