Արմեն Աշոտյանը և Մանե Թանդիլյանը կմասնակցեն Բաքվում «Եվրանեսթ» ԽՎ-ի կազմակերպած համաժողովին
«Եվրանեսթ» խորհրդարանական վեհաժողովի հայաստանյան պատվիրակության ղեկավար Արմեն Աշոտյանը և պատվիրակության անդամ Մանե Թանդիլյանը կմասնակցեն վեհաժողովի` սեպտեմբերի 22-ին Բաքվում կայանալիք սոցիալական, կրթության, մշակույթի և քաղաքացիական հասարակության հարցերի հանձնաժողովի կողմից կազմակերպված համաժողովին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 30 օգոստոսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին տեղեկացրին ՀՀ Ազգային ժողովի արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովից:
Համաժողովը նվիրված է կանանց առողջության և գենդերային հավասարության խթանմանը: Պատվիրակության՝ համաժողովին մասնակցելու հետ կապված կազմակերպչական հարցերը գտնվում են ընթացիկ փուլում:

Армен Ашотян и Мане Тандилян посетят Баку
Председатель постоянной комиссии Национального Собрания Армении по внешним отношениям Армен Ашотян и депутат парламента Армении от блока «Выход» Мане Тандилян 22 сентября посетят Баку.
СТЕПАНАКЕРТ, 30 aвгуста АРЦАХПРЕСС - Они примут  участие в  форуме, организуемом комиссией по социальным, образовательным, культурным вопросам ПА «Евронест».
В заявлении Армена Ашотяна по этому поводу отмечено, что на форуме в Баку будут обсуждаться вопросы, связанные со здоровьем женщин и гендерным равенством.
«Организационные вопросы, связанные с участием в мероприятии армянской делегации, решаются», - отмечено в заявлении.