Բակո Սահակյանն ընդունել է Համահայկական խաղերի համաշխարհային կոմիտեի նախագահ Իշխան Զաքարյանին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 26-ին ընդունել է Համահայկական խաղերի համաշխարհային կոմիտեի նախագահ Իշխան Զաքարյանին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 26 մարտի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության հաղորդմամբ՝ քննարկվել են այս տարի Արցախում նախատեսվող Համահայկական 7-րդ ամառային խաղերի կազմակերպմանն առնչվող հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը նշել է, որ նախապատրաստական աշխատանքներն ընթանում են ակտիվ կերպով՝ ընդգծելով, որ ամեն ինչ արվելու է միջոցառումը բարձր մակարդակով կազմակերպելու ուղղությամբ:

President of Artsakh receives chairman of Pan-Armenian Games' World Committee
Artsakh Republic President Bako Sahakyan on March 26 received chairman of the Pan-Armenian Games' World Committee Ishkhan Zakaryan, the President’s Office stated.
STEPANAKERT,  MARCH 26, ARTSAKHPRESS: Issues related to the organization of the 7th Pan-Armenian summer games planned to be held in Artsakh in 2019 were discussed during the meeting.
President Sahakyan noted that the preparatory works are being conducted in a fast-paced manner highlighting that everything possible would be done for organizing the games at the highest level.