Մնացականյան-Մամեդյարով` Մոսկվայում կայանալիք հանդիպմանը կմասնակցեն նաև համանախագահները. Զախարովա
ՌԴ ԱԳՆ պաշտոնական ներկայացուցիչ  Մարիա Զախարովան ավանդական ճեպազրույցի ժամանակ  անդրադարձել է Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳՆ ղեկավարների հանդիպմանը, որը կկայանա Մոսկվայում ապրիլի 15-ին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 11 ապրիլի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Հիշեցնենք, որ այդ մասին ավելի վաղ տեղեկացրել էր ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը, հայտնում է yerkir.am:
«Ապրիլի 15-ին Մոկվայում ՌԴ ԱԳՆ Սերգեյ Լավրովի  և ԵԱՀԿ ՄԽ համանախագահների մասնակցությամբ ՀՀ և ԱԳՆ ղեկավարների հանդիպումը, որը նվիրված ԼՂ հակամարտության կարգավորման հարցերին»,-ասել է Զախարովան:

Russian MFA confirms holding of meeting on Karabakh settlement
The Russian Foreign Ministry confirmed the holding on April 15 in Moscow of a trilateral meeting of the foreign ministers of Russia, Azerbaijan and Armenia on the Nagorno-Karabakh settlement.
STEPANAKERT, APRIL 11, ARTSAKHPRESS: Russian Foreign Minister Sergey Lavrov, Azerbaijani Foreign Minister Elmar Mammadyarov and Armenian Foreign Minister Zohrab Mnatsakanyan will hold a meeting in Moscow on April 15 devoted to issues of the Nagorno-Karabakh settlement, the spokesperson for Russian MFA Maria Zakharova told reporters.
According to her, Co-Chairs of the OSCE Minsk Group - Russia, USA and France will take part in this meeting.