Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար
ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 7-ին՝ ժամը 09:30-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհներն անցանելի են:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 7 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Վրաստանի տարածաշրջանային զարգացման և ենթակառուցվածքների նախարարության ավտոճանապարհային դեպարտամենտից ստացված տեղեկության համաձայն Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի ավտոմեքենաների համար:
Հարգելի՛ ընթերցող, 1-5 բալային համակարգով կարող եք գնահատել նյութի որաը՝ 10-55 կարճ համարին ուղարկելով sms հաղորդագրություն՝ նշելով համապատասխան կոդը` -14-:

Дорога Степанцминда - Ларс открыта для всех видов транспорта
На территории Армении по состоянию на 09:00 6 ноября все дороги проходимы. Как передает Арменпресс, об этом сообщило МЧС Армении.
СТЕПАНАКЕРТ, 7 ноября, АРЦАХПРЕСС: Согласно информации, полученной из Дорожного департамента Министерства регионального развития и инфраструктур Грузии, дорога Степанцминда - Ларс открыта для всех видов транспорта. Водителям рекомендуется ездить на автомобилях, оснащенных зимними шинами.
На автодороге Ванадзор – Алаверди – Баграташен ведутся строительные работы, вследствие чего дорога закрыта для грузовых автомобилей. Установлена альтернативная дорога Дилижан –Ноемберян – Баграташен.