ՊԲ զորամասերից մեկի զինծառայողները նոր բնակարանների վկայագրեր են ստացել
Մայիսյան Եռատոնի կապակցությամբ բանակի հրամանատարության կողմից գեղեցիկ անակնկալի են արժանացել հյուսիսային ուղղությամբ գործող զորամասերից մեկի զինծառայողները:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 11 մայիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության պաշտպանության նախարարության մամուլի ծառայության հաղորդմամբ, բանակի հրամանատարի կապիտալ շինարարության և զորքերի բնակավորման գծով տեղակալն ու միավորման հրամանատարը մայիսի 10-ին վերջիններիս են հանձնել նոր բնակարանների վկայագրերը:
Նախքան բնակարանամուտը՝ միջոցառման մասնակիցները, սահմանափակ կազմով, հարգանքի տուրք են մատուցել գետավանցի զոհված ազատամարտիկների հիշատակին:
Նշվում է, որ բնակարանային շինարարության ծրագիրը այս հատվածում կկրի շարունակական բնույթ և էական խթան կհանդիսանա ծառայության որակական ցուցանիշների բարելավման առումով:

Военнослужащие одной из воинских частей Армии обороны получили ордеры на новые квартиры
В связи с тройным майским праздником военнослужащие одной из воинских частей, действующей в северном направлении, от командования армии получили приятный сюрприз.
СТЕПАНАКЕРТ, 11 мая, АРЦАХПРЕСС: Как сообщили «Арменпресс» в пресс-службе МО НКР, 10 мая заместитель командующего армии по капитальному строительству и заселению войск и командир соединения вручили им ордеры на новые квартиры.
До новоселья участники мероприятия в ограниченном составе дали дань памяти погибшим азатамартикам из Гетавана.
Отмечается, что программа жилищного строительства в этом сегменте будет носить продолжительный характер и станет существенным стимулом для улучшения качественных показателей службы.