Նախագահը փոփոխություն է կատարել Գերիների, պատանդների և անհայտ կորածների հարցերով զբաղվող հանձնաժողովի կազմում
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանն ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի՝ Գերիների, պատանդների և անհայտ կորածների հարցերով զբաղվող հանձնաժողովի կազմում կատարվել են փոփոխություններ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 15 ապրիլի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացրին ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, հանձնաժողովի կազմում ընդգրկված են պետական կառավարման մարմինների և հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ:

Президент внес изменения в состав Государственной комиссии по делам военнопленных, заложников и без вести пропавших лиц
Президент Республики Арцах Араик Арутюнян подписал указ, согласно которому были внесены изменения в состав Государственной комиссии по по вопросам военнопленных, заложников и без вести пропавших.
СТЕПАНАКЕРТ, 15 апреля, АРЦАХПРЕСС- Как сообщили в главном информационном управлении аппарата президента  Республики Арцах, в состав Государственной комиссии входят представители органов государственного управления и неправительственных организаций.