Իշխանձորի տարածքում զոհերի որոնողական աշխատանքներն արդյունք չեն տվել, որոնողական աշխատանքները կշարունակվեն վաղը
Ապրիլի 24-ին Ադրբեջանի վերահսկողության տակ անցած Քաշաթաղի շրջանի Իշխանաձորի ենթաշրջանում իրականացված որոնողական աշխատանքներն արդյունք չեն տվել:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 26 ապրիլի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին հայտնում են Արցախի արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայությունից։
Ռազմագործողությունների ընթացքում զոհված և անհետ կորած համարվող զինծառայողների աճյունների որոնումներն Արցախի փրկարարները նախատեսում են շարունակել վաղը: Ուղղության մասին կտեղեկացնենք նախապես:

Поиски тел военнослужащих на участке общины Ишханадзор не дали результатов: ГСЧС МВД Республики Арцах
Из Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Республики Арцах сообщают, что поиски тел погибших военнослужащих на участке общины Ишханадзор Кашатагского района не дали результатов.
СТЕПАНАКЕРТ, 26 апреля, АРЦАХПРЕСС- Поиски тел погибших и пропавших без вести военнослужащих планируется продолжить завтра.