Շինարարական ընկերությունն աշխատանքի է հրավիրում
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 22 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին «Արցախպրես»֊ին տեղեկացրեցին ԱՀ Աշխատանքի, սոցիալական և բնակարանային հարցերի նախարարությունից՝ մանրամասնելով, որ ընկերությունն ունի թափուր տեղեր հետևյալ մասնագիտություններով և աշխատանքային պայմաններով. Մեքենագետներ՝ էքսկավատորավարներ, գլդոնի վարողներ. աշխատավարձը՝ օրական 9000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 30:
Բանվորներ. աշխատավարձը՝ օրական 6000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 70:
Պատշարներ. աշխատավարձը՝ քառակուսի մետրի համար՝ օրական 2500-3000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 10:
Բետոնային հիմքերի և բետոնով աշխատելու վարպետներ. աշխատավարձը՝ քառակուսի մետրի համար՝ օրական 9000-14000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 10:
Գյաջի և սվաղի վարպետներ. աշխատավարձը՝ քառակուսի մետրի համար՝ օրական 1200-1500 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 10:
Բանվոր – փոցխագործներ. աշխատավարձը՝ օրական 8000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 10:
Եռակցող վարպետներ. աշխատավարձը՝ օրական 8000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 5:
Էլեկտրագործներ. աշխատավարձը՝ օրական 8000 դրամ, թափուր հաստիքների քանակը՝ 5:
Շինարարական աշխատանքները կատարվում են ԱՀ Ասկերանի շրջանի Նորագյուղ, Հովսեփավան և Աստղաշեն գյուղերի մերձակայքում:
Հնարավոր է սնունդով և կացարանով ապահովում, առանձին դեպքերում՝ նաև ճանապարհափոխադրում:
Աշխատանքի ընդունվել ցանկացողները կարող են դիմել ք.Ստեփանակերտ, Աջափնյակ 2 հասցեով կամ զանգահարել 047 94 90 35, +374 41 22 18 18 հեռախոսահամարներին։ Էլ. Հասցե՝ Itd@kapavor.am, m.hakobjanyan@kapavor.am։

Строительная компания приглашает на работу
СТЕПАНАКЕРТ, 22 сентября, АРЦАХПРЕСС- Об этом "Арцахпресс" сообщили в Министерстве труда, социальных дел и жилищного строительства Республики Арцах, отметив, что в компании есть вакансии по следующим специальностям и условиям работы. Инженеры-механики, машинисты экскаваторов, водители глдонов. Заработная плата 9000 драмов в день, количество вакансий 30.
Рабочие. Заработная плата 6000 драмов в день, количество вакансий 70.
Каменщики. Заработная плата за квадратный метр 2500-3000 драм в день, количество вакансий - 10.
Мастера по бетонным фундаментам и по бетону. Заработная плата за квадратный метр - 9000-14000 драм в день, количество вакансий - 10.
Мастера гипсовой штукатурки. Заработная плата за квадратный метр - 1200-1500 драмов в день, количество вакансий - 10.
Рабочие - грабельщики. Заработная плата 8000 драмов в день, количество вакансий 10.
Мастера сварочного дела. Заработная плата 8000 драмов в день, количество вакансий 5.
Электрики. Заработная плата 8000 драмов в день, количество вакансий 5.
Строительные работы ведутся поблизости сел Норагюх, Овсепаван и Астхашен Аскеранского района Арцаха.
Возможно предоставление еды и жилья, в некоторых случаях транспорта.
Желающие устроиться на работу могут обратиться по адресу: Степанакерт, Ачапняк 2 или позвонить по телефону 047 94 90 35, +374 41 22 18 18. Адрес эл. почты: Itd@kapavor.am, m.hakobjanyan@kapavor.am.