Ռուբեն Վարդանյանը հանդիպել է ԱՀ Անվտանգության խորհրդի քարտուղարի հետ
Գործարար, սոցիալական ձեռներեց, բարերար Ռուբեն Վարդանյանն այսօր՝ սեպտեմբերի 22-ին հանդիպում է ունեցել Արցախի Հանրապետության Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Վիտալի Բալասանյանի հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 22 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։  Այս մասին Ռուբեն Վարդանյանը տեղեկացրել է ֆեյբուքյան էջում կատարած գրառմամբ:
«Այսօր հանդիպում ունեցա Արցախի Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Վիտալի Բալասանյանի հետ: Հիմնական քննարկումը աշխարհաքաղաքական ու տարածաշրջանային նոր մարտահրավերների պայմաններում Արցախի անվտանգության ապահովման հարցերի շուրջ էր:
Արձանագրեցինք, որ չնայած աշխարհաքաղաքական զարգացումներին ու ցնցումներին՝ մենք ինքներս, համախմբվելու ու ջանքերը միավորելու պարագայում, մեծ դեր կարող ենք ունենալ մեր իսկ անվտանգության ապահովման հարցում»,-նշված է գրառման մեջ:

On September 22, businessman, social entrepreneur, philanthropist Ruben Vardanyan had a meeting with Vitaly Balasanyan, Secretary of the Security Council of the Republic of Artsakh.
Ruben Vardanyan had a meeting with Vitaly Balasanyan
STEPANAKERT, SEPTEMBER 22, ARTSAKHPRESS:    Ruben Vardanyan informed about this on his Facebook page.
Today I had a meeting with the Secretary of the Security Council of the Republic of Artsakh Vitaly Balasanyan. The issues of ensuring the security of Artsakh in the conditions of new geopolitical and regional challenges were on the discussion agenda.
We noted that despite the geopolitical developments and upheavals, we ourselves, in the case of coming together and uniting our efforts, can play a big role in ensuring our own security," he wrote.