Նախագահ Սահակյանը մասնակցել է 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 14-ին հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարության եւ պաշտպանության բանակի բարձրագույն սպայական կազմի ուղեկցությամբ այցելել է Կենտրոնական պաշտպանական շրջան:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 14 հոկտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ հավելելով, որ Նախագահ Սահակյանը մասնակցել է սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի անվան 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը:

Bako Sahakyan partook at solemn event marking the 25th anniversary of the 8th separate motorized brigade formation
Bako Sahakyan partook at solemn event marking the 25th anniversary of the 8th separate motorized brigade formation, Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President stated.
STEPANAKERT, OCTOBER 14, ARTSAKHPRESS: On 14 October Artsakh Republic President Bako Sahakyan accompanied by high ranking state officials and supreme command staff of tDefense Army visited the 8th separate motorized brigade named after Sparapet Vazgen Sargsyan located in the Central Defense Region and partook there at a solemn event marking the 25th anniversary of the unit's formation.