Նախագահ Սահակյանը մասնակցել է 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 14-ին հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարության եւ պաշտպանության բանակի բարձրագույն սպայական կազմի ուղեկցությամբ այցելել է Կենտրոնական պաշտպանական շրջան:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 14 հոկտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ հավելելով, որ Նախագահ Սահակյանը մասնակցել է սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի անվան 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը:

Бако Саакян принял участие в торжественном мероприятии, посвященном 25-летию основания 8-ой отдельной мотострелковой бригады
14 октября Президент Республики Арцах Бако Саакян в сопровождении высокопоставленных руководителей республики и высшего офицерского состава Армии обороны посетил 8-ую отдельную мотострелковую бригаду имени спарапета Вазгена Саркисяна в Центральном оборонительном районе и принял участие в торжественном мероприятии, посвященном 25-летию основания войскового соединения.