Բակո Սահակյանը ներկա է գտնվել «Արցախի մարզիկների միություն» հասարակական կազմակերպության հիմնադիր ժողովին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 21-ին Ստեփանակերտի մշակույթի եւ երիտասարդության պալատում ներկա է գտնվել «Արցախի մարզիկների միություն» հասարակական կազմակերպության հիմնադիր ժողովին։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 21, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ նախագահը կարեւորել է նման կազմակերպության հիմնադրումը՝ հույս հայտնելով, որ այն նշանակալի ներդրում կունենա մեր երկրում սպորտի եւ ֆիզկուլտուրայի զարգացման գործում։

Бако Саакян присутствовал на учредительном собрании общественной организации «Союз спортсменов Арцаха»
21 июля в Степанакертском дворце культуры и молодежи Президент Республики Арцах Бако Саакян присутствовал на учредительном собрании общественной организации «Союз спортсменов Арцаха».
СТЕПАНАКЕРТ, 21 июля, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, Бако Саакян отметил важность основания такой организации, выразив надежду, что она внесет значительный вклад в развитие спорта и физкультуры в стране.