Նախագահ Սահակյանը հանդիպումներ է ունեցել տարածքային կառավարման եւ գյուղատնտեսության ոլորտների ներկայացուցիչների հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 23-ին ներքաղաքական խորհրդակցությունների շրջանակներում հանդիպումներ է ունեցել տարածքային կառավարման եւ գյուղատնտեսության ոլորտների ներկայացուցիչների հետ:
Նախագահ Սահակյանը  հանդիպումներ է ունեցել տարածքային կառավարման եւ գյուղատնտեսության ոլորտների ներկայացուցիչների հետ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 23, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Artsakh President holds meetings with representatives of territorial administration and agriculture spheres
On 23 July Artsakh Republic President Bako Sahakyan within the frameworks of the consultations around inter-political and foreign policy issues had meetings with representatives of the territorial administration and agriculture spheres.