Ստեփանակերտում տեղի կունենա լուսանկարչական մրցույթ
Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի նախաձեռնությամբ 2018 թվականի սեպտեմբերի 22-ին մայրաքաղաքի Ստեփան Շահումյանի անվան պուրակում տեղի կունենա «Իմ սիրելի Ստեփանակերտ» խորագրով լուսանկարչական մրցույթ՝ նվիրված Ստեփանակերտի անվանակոչման 95-ամյակին:
Ստեփանակերտում   տեղի  կունենա   լուսանկարչական   մրցույթ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, օգոստոսի 28, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս  մասին  «Արցախպրես»-ի  թղթակցցի  հետ  զրույցում   ասել է   Ստեփանակերտի  քաղաքապետարանի  վերահսկողության  բաժնի  պետ  Նաիրա   Պետրոսյանը:
Ըստ  նրա՝   մրցույթին  մասնակցելու   համար    մասնակիցները  կարող  են  ներկայացնել  Ստեփանակերտի   մասին  գունավոր   կամ   սև ու սպիտակ  լուսանկարչական  աշխատանքներ:
«Լուսանկարները պետք է ներկայացվեն   հետևյալ   ձևերով՝   «A4» ֆորմատով՝  տպագիր և «JPEG» ֆորմատով՝ էլեկտրոնային»,-տեղեկացրել  է  Ն. Պետրոսյանը:
Նշենք,  որ   լուսանկարչական մրցույթի  պայմանների  մասին   մանրամասն  տեղեկություններ  կարելի  է   ստանալ     Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի կայք  էջից:

В Степанакерте состоится фотоконкурс
По инициативе мэрии Степанакерта 22 сентября 2018 года в парке им. Степана Шаумяна состоится фотоконкурс «Мой любимый Степанакерт», посвященный 95-летию со дня основания Степанакерта.
СТЕПАНАКЕРТ, 28 августа, АРЦАХПРЕСС - Об этом в беседе с корреспондентом «Арцахпресс» сообщила начальник управления контроля мэрии Степанакерта Наира Петросян.
По ее словам, для участия в конкурсе участники могут представить цветные или черно-белые фотографии Степанакерта.
«Фотографии должны быть представлены следующим образом: формат«A4» - в печатном виде и формат «JPEG» - в электронном», - сказала Н. Петросян.
Следует обратить внимание, что подробную информацию об условиях фотоконкурса можно получить на веб-сайте мэрии города Степанакерт.