Հարկային օրենքների նախագծերի փաթեթը ներկայացվել է հանրային քննարկման
Արցախի Հանրապետության ֆինանսների նախարարությունը հանրային քննարկման է ներկայացրել հարկային օրենքների նախագծերի փաթեթը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, սեպտեմբերի 3ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին «Արցախպրես»-ին տեղեկացրին ԱՀ ֆինանսների նախարարությունից՝ մանրամասնելով, որ բոլոր շահագրգիռ իրավաբանական և ֆիզիկական անձինք կարող են իրենց առաջարկություններն ու դիտողություններն ուղարկել հարկային մարմնի էլեկտրոնային փոստին` info@taxservice.nk.am հասցեով, մինչև սույն թվականի սեպտեմբերի 15-ը:
Աղբյուրի հաղորդմամբ՝ օրենքների նախագծերի փաթեթին ցանկացողները կարող են ծանոթանալ` այցելելով կայքէջի «Նախագծեր» բաժինը:

Пакет налогового законодательства был представлен на обсуждение общественности
Министерство финансов Республики Арцах предоставило на обсуждение общественности пакет налогового законодательства.
СТЕПАНАКЕРТ, 3 сентября, АРЦАХПРЕСС – Об этом корреспонденту "Арцахпресс" сообщили в Министерстве финансов Республики Арцах, уточнив, что все заинтересованные юридические и физические лица могут направлять свои предложения и комментарии на электронную почту налогового органа по адресу info@taxservice.nk.am до 15 сентября этого года.
По словам источника, те, кто желает получить пакет законопроектов, могут ознакомиться с разделом «Проекты» на сайте.