Բակո Սահակյանն այցելել է Շահումյանի շրջան
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 29-ին այցելել է Շահումյանի շրջան եւ Քարվաճառ շրջկենտրոնում աշխատանքային խորհրդակցություն անցկացրել շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ՝ շրջանի սոցիալ-տնտեսական զարգացման հետ կապված հարցերի շուրջ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, սեպտեմբերի 29, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակացմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, զեկույցներով հանդես են եկել շրջվարչակազմի ղեկավար Գագիկ Մարտիրոսյանը, վարչակազմի ստորաբաժանումների պատասխանատուներ:
Քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին: Խորհրդակցությանը մասնակցում էին պետնախարար Գրիգորի

On 29 August Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited the Shahoumyan region and held a working consultation in regional center Karvachar with the regional administration on issues related to social and economic development of the region, Central Information Department of the Office of Artsakh Republic President stated.
President Bako Sahakyan visited the Shahoumyan region
STEPANAKERT,SEPTEMBER 29ARTSAKHPRESS: Head of the regional administration Gagik Martirosyan and responsible officials of the administration's subdivisions delivered reports.
President Sahakyan gave corresponding instructions to the heads of the concerned structures for proper realization of the discussed issues.