Մարտունիում կայանալիք նռան փառատոնի տոմսերն արդեն վաճառքում են
ԱՀ Մարտունու շրջվարչակազմի նախաձեռնությամբ հոկտեմբերի 21-ին շրջկենտրոնում տեղի է ունենալու նռան երկրորդ փառատոն:
Մարտունիում   կայանալիք  նռան  փառատոնի   տոմսերն  արդեն  վաճառքում  են
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 17, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: «Արցախպրես»-ի  թղթակցի  հետ  զրույցում փառատնի  կազմակերպիչներից Արտակ Մկրտչյանն ասել է, որ փառատոնի օրը՝ հոկտեմբերի 21-ին, կգործի Ստեփանակերտ-Մարտունի-Ստեփանակերտ երթուղին:
Ըստ  մեր  զրուցակցի՝  ցանկացողները տոմսերը կարող են ձեռք բերել Ստեփանակերտի  Վազգեն  Սարգսյան 16/38   հասցեում  գտնվող «Արմատներ» (The roots) կենսակենտրոնից:
Ավտոբուսները շարժվելու են Ստեփանակերտի Վերածննդի հրապարակից՝ ժամը 9:00-ին: Տոմսի արժեքը 1000 դրամ է։
Նշենք, որ   փառատոնին  մասնակցել   ցանկացողները լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող  են   զանգահարել   հետևյալ  հեռախոսահամարներով՝  097 256 756 կամ   097 17 22 07:

Билеты на фестиваль граната, который состоится в Мартуни, уже в продаже
Второй фестиваль граната состоится 21 октября в районном центре по инициативе администрации Мартуни.
СТЕПАНАКЕРТ, 17 октября, АРЦАХПРЕСС – В беседе с корреспондентом «Арцахпресс» один из организаторов фестиваля Артак Мкртчян сказал, что 21 октября, в день фестиваля, начнет действовать маршрут Степанакерт-Мартуни-Степанакерт.
По словам нашего собеседника, желающие могут приобрести билеты в центре «The Roots» по адресу Степанакерт, Вазген Саркисян 16/38.
Автобусы будут курсировать с площади Возрождения с 9:00. Цена билета составляет 1000 драм.
Желающие участвовать в фестивале могут получить дополнительную информацию, позвонив по телефону 097 256 756 или 097 17 22 07.