ԱՀ ֆինանսների նախարարությունը հայտարարում է մրցույթ թափուր աշխատատեղերի համար
ԱՀ ֆինանսների նախարարությունը հայտարարում է հարկային ծառայության կրտսեր և առաջատար խմբերի թափուր պաշտոնների զբաղեցման համար բաց և փակ մրցույթներ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 22, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին «Արցախպրես»-ին տեղեկացրին ԱՀ ֆինանսների նախարարությունից՝ մանրամասնելով, որ մրցույթները կկայանան ընթացիկ տարվա նոյեմբերի 23-ին` ժամը 10:00-ին, ֆինանսների նախարարության շենքում` Տիգրան Մեծի 16 հասցեում:
Աղբյուրի հաղորդմամբ՝ մրցույթին կարող են մասնակցել «Հարկային ծառայության մասին» ԼՂՀ օրենքի պահանջները բավարարող քաղաքացիները:
Նշենք, որ մրցույթին մասնակցել ցանկացողները լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող են զանգահարել 047 (94-90-17) հեռախոսահամարով կամ այցելել ֆինանսների նախարարության պաշտոնական կայքէջեր` www.minfin-nkr.am և www.tax.nk.am հասցեներով:

Министерство финансов Республики Арцах объявило тендер на вакансии
Министерство финансов Республики Арцах объявляет открытые и закрытые конкурсы на вакантные должности младших и ведущих групп налоговой службы.
СТЕПАНАКЕРТ, 22 октября, АРЦАХПРЕСС – Об этом «Арцахпресс» сообщили в Министерстве финансов Республики Арцах, отметив, что конкурс пройдет 23 ноября текущего года в 10:00 в здании Министерства финансов по адресу Тигран Мец, 16.
По словам источника, в конкурсе могут принимать участие граждане, отвечающие требованиям Закона НКР «О налоговой службе».
Желающие принять участие в конкурсе могут позвонить по телефону 047 (94-90-17) для получения дополнительной информации или посетить официальные сайты Министерства финансов: www.minfin-nkr.am и www.tax.nk.am.