Արցախում պաշտոնապես հաշվառված եկողների թվաքանակը հունվար-սեպտեմբերին կազմել է 441 մարդ
Ընթացիկ տարվա հունվար-սեպտեմբերին Արցախում պաշտոնապես հաշվառված եկողների թվաքանակը կազմել է 441 մարդ, որը 2017-ի նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել է 13-ով:
Արցախում  պաշտոնապես հաշվառված եկողների թվաքանակը հունվար-սեպտեմբերին կազմել է 441 մարդ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 15 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  «Արցախպրես»-ի թղթակցի հաղորդմամբ՝ այս մասին, այսօր տեղի ունեցած մամուլի ասուլիսի ժամանակ ասել է  ԱՀ  ազգային  վիճակագրական  ծառայության  նախագահ   Մանուշ  Մինասյանը՝  հայտնելով, որ  հիմնական  եկողները  ՀՀ-ից  են:
Նա  նշել  է, որ  հանրապետությունից  մեկնողների թվաքանակը  նույն   ժամանակաշրջանում  կազմել  է  578 մարդ՝  նախորդ  տարվա  640-ի  դիմաց:

In January-September the number of visitors officilay registered in Artsakh totalled 441people
In January-September of the current year, the number of visitors officially registered in Artsakh amounted to 441.
STEPANAKERT, NOVEMBER 15, ARTSAKHPRESSThe number of visitors has increased by 13 as compared with the same period of 2017.
Head of Artsakh National Statistical Service, Manush Minasyan said today at the press conference, informing that the visitors are mainly from Armenia.
He noted that the number of people leaving the country in the same period was 578 as compared to 640 people of the previous year.