Բակո Սահակյանն ընդունել է «Արցախէներգո» ընկերության մի խումբ աշխատակիցների
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը դեկտեմբերի 21-ին ընդունել է «Արցախէներգո» ընկերության մի խումբ աշխատակիցների՝ գործադիր տնօրեն Անդրանիկ Խաչատրյանի գլխավորությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 21 դեկտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին հաղորդում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Քննարկվել են ընկերության գործունեությանը, առկա խնդիրներին եւ ծրագրերին վերաբերող մի շարք հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը նշել է, որ էներգետիկայի ոլորտը մեր տնտեսության ռազմավարական ուղղություններից մեկն է, եւ պետությունը այսուհետ եւս հատուկ ուշադրություն է դարձնելու ոլորտի զարգացմանը:
Բակո Սահակյանը շնորհավորել է ներկաներին մասնագիտական օրվա եւ գալիք Ամանորի ու Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ՝ մաղթելով նրանց հաջողություններ:

Бако Саакян принял группу сотрудников компании «Арцахэнерго»
21 декабря Президент Республики Арцах Бако Саакян принял группу сотрудников компании «Арцахэнерго» во главе с исполнительным директором Андраником Хачатряном.
СТЕПАНАКЕРТ, 21 декабря, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, был обсужден ряд вопросов, касающихся деятельности компании, существующих проблем и реализуемых программ.
Президент Саакян отметил, что сфера энергетики является одним из стратегических направлений арцахской экономики, и государство и впредь будет уделять особое внимание развитию этой отрасли.
Бако Саакян поздравил присутствующих с профессиональным днем и наступающим Новым годом и Рождеством Христовым, пожелав им успехов.
Во встрече приняли участие госминистр Республики Арцах Григорий Мартиросян, другие должностные лица.