Հունվարի 1-7-ն Արցախում գրանցվել է 7 ճանապարհատրանսպորտային պատահար. զոհեր չկան
2019 թվականի հունվարի 1-7-ն Արցախում գրանցվել է 7 ճանապարհատրանսպորտային պատահար, որի հետևանքով տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ է ստացել 11 անձ:
Հունվարի  1-7-ն  Արցախում  գրանցվել  է   7  ճանապարհատրանսպորտային պատահար. զոհեր  չկան
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 8 հունվարի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:Այս  մասին  «Արցախպրես»-ի  թղթակիցը  տեղեկացել  է  ԱՀ  ոստիկանության   հասարակայնության  հետ  կապերի  և  լրատվության  ծառայությունից: Կառույցի  պատասխանատուներն այդ    օրերին  աշխատել են  ուժեղացված  ռեժիմով:
Աղբյուրի  հաղորդմամբ՝  վերոնշյալ  ժամանակահատվածում  ճանապարհային  ոստիկանության  կողմից    արձանագրվել  է 333  ճանապարհատրանսպորտային  խախտում. դրանցից   20-ի պատճառը   ոչ սթափ վիճակում տրանսպորտային միջոցները  վարելն  է, 8-ինը՝  վարորդական  իրավունք չունենալը, 236-ինը՝ արագության   գերազանցումը, իսկ   մնացածը  կազմում  են  այլ  բնույթի  խախտումներ:

С 1 по 7 января в Арцахе зарегистрировано 7 ДТП. Жертв нет
С 1 по 7 января 2019 года в Арцахе было зарегистрировано 7 дорожно-транспортных происшествий, в результате которых 11 человек получили травмы.
СТЕПАНАКЕРТ, 8 января, АРЦАХПРЕСС – Об этом корреспонденту "Арцахпресс" передает Служба по связям с общественностью и СМИ Полиции Республики Арцах. В указанные дни ответственные лица службы работали в усиленном режиме.
Согласно источнику, за указанный период ГИБДД зарегистрировало 333 нарушения правил дорожного движения. Причиной 20-ти из них стало вождение в нетрезвом состоянии, в 8-ми случаях – отсутствие водительских прав, 236 – превышение скорости, и другие нарушения.