Ստեփանակերտում տեղի կունենա ՀՀ-ում անցկացված մրցույթ-փառատոնի արցախցի մասնակիցների գալա-համերգը և մրցանակաբաշխությունը
Հուլիսի 15-ին՝ ժամը 19:00-ին, Ստեփանակերտի Սայաթ-Նովայի անվան երաժշտական քոլեջում կկայանա Վաղարշապատի «Փոքրիկ քայլ» երաժիշտ-կատարողների մանկապատանեկան մրցույթ-փառատոնի արցախցի մասնակիցների գալա-համերգը և մրցանակաբաշխության հանդիսավոր արարողությունը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 13 հուլիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին տեղեկացնում են Արցախի Հանրապետության կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարությունից՝ մանրամասնելով, որ մուտքն ազատ է։ Տեղեկությունների համար անհրաժեշտ է զանգահարել 047-94-39-96 հեռախոսահամարին:

В Степанакерте состоится гала-концерт и церемония награждения арцахских участников конкурса-фестиваля, проводимого в РА
15 июля в 19:00 в музыкальном колледже имени Саят-Новы в Степанакерте состоится гала-концерт и торжественная церемония награждения арцахских участников детско-юношеского конкурса-фестиваля музыкантов-исполнителей Вагаршапата «Маленький шаг» («Покрик кайл»).
СТЕПАНАКЕРТ, 13 июля, АРЦАХПРЕСС- Об этом сообщает Министерство образования, науки, культуры и спорта Республики Арцах, уточняя, что вход свободный.