Բեռլինում եռակողմ հանդիպումից հետո Հայաստանի և Ադրբեջանի ԱԳ նախարարների միջև բանակցությունները շարունակվել են. ՀՀ ԱԳՆ
Հայաստանի և Ադրբեջանի արտգործնախարարների միջև բանակցությունները շարունակվել են Բեռլինում Գերմանիայի ԱԳ նախարարի մասնակցությամբ եռակողմ հանդիպումից հետո: Այս մասին հայտնում են ՀՀ ԱԳՆ-ից:

МИД РА: После трехсторонней встречи в Берлине переговоры между министрами иностранных дел Армении и Азербайджана продолжились
Переговоры между министрами иностранных дел Армении и Азербайджана продолжились после трехсторонней встречи в Берлине с участием главы МИД Германии. Об этом сообщили в МИД РА.