Նախագահը Մարտակերտում աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 5-ին այցելել է Մարտակերտ շրջկենտրոն եւ անցկացրել աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 5 ապրիլի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ՝ քննարկվել են շրջանում տիրող իրավիճակը եւ մի շարք անելիքներ:
Նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շրջանի ղեկավարությանը եւ պատասխանատու մարմինների ղեկավարներին՝ քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ:

On 5 April Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited Martakert regional center and hold a working consultation with the regional administration, Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President stated.
President Bako Sahakyan visited Martakert regional center
STEPANAKERT, APRIL 5, ARTSAKHPRESS:  Current situation in the region and a range of tasks to be carried out were discussed during the meeting.
President Sahakyan gave concrete instructions to the regional administration and heads of responsible bodies towards proper solution of the discussed issues.