Դանակահարվել է Գյումրու 102-րդ ռազմաբազայի պայմանագրային զինծառայող
Այսօր առավոտյան ժամը 7. 30-ին «Գյումրու» բժշկական կենտրոնից ոստիկանություն հաղորդում է ստացվել այն մասին, որ բուժօգնության համար դիմել է 1992 թ. ծնված ՌԴ քաղաքացի Ա.Ռ-ն, որը 102-րդ ռազմաբազայի պայմանագրային զինծառայող է:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 13, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հայտնեցին ՀՀ ոստիկանության լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից: Տուժողը հիվանդանոց մեկնած օպերատիվ խմբին հայտնել է, որ նշված վնասվածքները ստացել է գիշերը ժամը 3-ի սահմաններում` Գյումրու Շիրակացու փողոցի  Մարմարաշենի խճուղու խաչմերուկում` անծանոթների հետ վիճաբանության ժամանակ։

Военнослужащий 102-ой российской военной базы в Гюмри получил ножевые ранения
Сегодня утром в 7:30 из МЦ «Гюмри» в полицию поступило сообщение о том, что к ним за медицинской помощью обратился гражданин России А.Р /1992 г.р./, который также является солдатом-контрактником 102 –ой российской военной базы в Гюмри.
СТЕПАНАКЕРТ, 13 октября АРЦАХПРЕСС - Об этом сообщили в управлении информации и по связям с общественностью полиции РА.
Пострадавший сообщил прибывший в больницу оперативной группе, что ножевые травмы получил в 3 часа ночи во время ссоры с незнакомцами на перекрестке Мармрашенского шоссе улицы Ширакаци в Гюмри.