Ստեփանակերտի ՈւՀԱ թիմը Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում լավագույնն է ճանաչվել
Ստեփանակերտի ՈւՀԱ թիմը երեկ՝ փետրարի 16-ին, Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում լավագույն թիմ է ճանաչվել:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, փետրվարի 17, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին «Արցախպրես»-ի հետ զրույցում Մոսկվայից հայտնեց թիմի ղեկավար Գեորգի Ավետիսյանը: Նրա խոսքով, Մոսկվայի «Планета КВН» մեծ սրահում մեր տղաները հանդես են եկել բազմաթիվ այլ ճանաչված ռուսական թիմերի հետ և մեծ ընդունելության են արժանացել:
«Մեր թիմը փայլուն ելույթ է ունեցել Մոսկվայի և մերձմոսկովյան կենտրոնական լիգայում և փառատոնի ժյուրիի և հովանավորի կողմից ճանաչվել է լավագույն թիմ», - ասել է Ավետիսյանը և հավելել, որ մրցույթի վերջնական արդյունքները հայտնի կդառնան փետրվարի 20-ին:

Stepanakert KVN Team recognized the best team in the Central League of Moscow and Moscow Oblast
Stepanakert KVN Team was recognized as the best team in the Central League of Moscow and Moscow Oblast.
STEPANAKERT, FEBRUARY 17, ARTSAKHPRESS: The team leader Georgi Avetisyan informed "Artsakhpress" the above-said from Moscow.  He noted that they played with many other well-known Russian teams.
"Our team performed brilliantly in the Central League of Moscow and Moscow Oblast and was named the league's best team by the jury and sponsor ," he said and added that the final results will be known on February 20.