Կարող եմ գերազանց գնահատել հանրաքվեի արդյունքները. Ավստրիայի ներկայացուցիչ
Ավստրիայի պատվիրակության ներկայացուցիչ Վոլֆգանագ Յունգը գոհունակություն է հայտնել Արցախում նման ձևով կազմակերպված հանրաքվեի համար:
Կարող  եմ  գերազանց գնահատել   հանրաքվեի  արդյունքները.  Ավստրիայի  ներկայացուցիչ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, փետրվարի 21, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  «Արցախպրես»-ի թղթակցի հաղորդմամբ՝ քիչ առաջ տեղի ունեցած մամլո ասուլիսի ժամանակ Վոլֆգանագ Յունգն ասել է, որ ինքն առաջին անգամ չէ դիտորդական առաքելություն իրականացնում:
«Եղել եմ Արցախի տարբեր շրջաններում և տեսել եմ մարդկանց ակտիվություն, որն էլ վկայում է, որ այստեղ ժողովրդավարություն է տիրում: Կարող եմ գերազանց գնահատել հանրաքվեի արդյունքները: Հուսով եմ՝ նորից կայցելեմ Արցախ»,- ասել է Վոլֆգանագ Յունգը:

The results of the referendum are excellent: Austrian representative
The representative of the Austrian delegation Wolfgang Yung expressed satisfaction for organizing the referendum in such a way.
STEPANAKERT, FEBRUARY 21, ARTSAKHPRESS: At a press conference Wolfgang Yung said that it is not the first time he carried out an observation mission in Artsakh.
"I have been in different regions of Artsakh and I saw the activeness of people which proves that Artsakh is a democratic country. The results of the referendum are excellent. I hope to visit Artsakh again," said Wolfgang Jung.