Արցախի նախագահն ընդունել է «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲԸ ղեկավարությանը
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 19-ին ընդունել է «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ՓԲԸ տնօրենների խորհրդի նախագահ Կարեն Դարբինյանին եւ գլխավոր տնօրեն Կարեն Հարությունյանին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 19 հունիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին  տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր ԼՂՀ էկոնոմիկայի նախարար Անդրանիկ Խաչատրյանը, քննարկվել են մեր հանրապետության էներգետիկայի ոլորտում մի շարք ծրագրերի իրականացմանն առնչվող հարցեր:
Երկրի ղեկավարն օգտակար է համարել «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերության հետ համագործակցությունը՝ նշելով, որ այն դրական ազդեցություն է թողնում տարվող աշխատանքների արդյունավետության բարձրացման վրա:

President of Artsakh hosts ‘Electric Networks of Armenia’ CJSC leadership
On June 19 Artsakh Republic President Bako Sahakyan received chairman of the Board of Directors of the ‘Electric Networks of Armenia’ CJSC Karen Darbinyan and director general of the company Karen Harutyunyan, press service of the Artsakh President’s Office told.
STEPANAKERT, JUNE 19, ARTSAKHPRESS: Issues related to implementing a range of projects in Artsakh’s energy field were discussed during the meeting.
President Sahakyan considered useful the cooperation with the ‘Electric Networks of Armenia’, stating that it has a positive impact on raising the efficiency of the activities being carried out.