Բակո Սահակյանն այցելել է Քաշաթաղի շրջան եւ ծանոթացել հիդրոէներգետիկայի ոլորտում իրականացվող մի շարք ծրագրերի ընթացքին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 3-ին այցելել է Քաշաթաղի շրջան եւ ծանոթացել հիդրոէներգետիկայի ոլորտում իրականացվող մի շարք ծրագրերի ընթացքին։
Բակո Սահակյանն  այցելել է Քաշաթաղի շրջան եւ ծանոթացել հիդրոէներգետիկայի ոլորտում իրականացվող մի շարք ծրագրերի ընթացքին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 3 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Երկրի ղեկավարն ընդգծել է, որ շրջանն ունի ջրային պաշարների մեծ ներուժ, որի ճիշտ օգտագործումը մեծապես կնպաստի շրջանի սոցիալ-տնտեսական առաջընթացի եւ Արցախի էներգետիկ անվտանգության ապահովմանը։

Бако Саакян посетил Кашатагский район и ознакомился с ходом реализации ряда программ в сфере гидроэнергетики
3 ноября Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил Кашатагский район и ознакомился с ходом реализации ряда программ в сфере гидроэнергетики.
СТЕПАНАКЕРТ, 3 ноября АРЦАХПРЕСС - Глава государства подчеркнул, что район имеет большой потенциал водных ресурсов, правильное использование которых окажет существенное содействие обеспечению социально-экономического прогресса и энергетической безопасности Арцаха.