Բակո Սահակյանն ընդունել է Արցախի Աֆղանստանի պատերազմի վետերանների միության անդամների
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 15-ին ընդունել է Արցախի Աֆղանստանի պատերազմի վետերանների միության մի խումբ անդամների՝ կազմակերպության ղեկավար Եսայ Բալայանի գլխավորությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, փետրվարի 15, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Հանդիպմանը քննարկվել են կազմակերպության գործունեությանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Նախագահը բարձր է գնահատել Աֆղանստանի պատերազմի վետերանների մասնակցությունն Արցախյան ազատամարտում՝ կարեւորելով նրանց ներդրումը մատաղ սերնդի հայեցի դաստիարակության գործում:

Artsakh President receives members of the Artsakh Union of the Afghanistan War Veterans
On 15 February President Bako Sahakyan received a group of members of the Artsakh Union of the Afghanistan War Veterans led by head of the organization Yesay Balayan, Presidential Office informed Artsakhpress.
STEPANAKERT, FEBRUARY 15, ARTSAKHPRESS:A range of issues related to the activity of the union were discussed during the meeting.
The President highlighted the participation of the Afghanistan war veterans in the Artsakh National Liberation War, signifying their contribution to the patriotic upbringing of the younger generation too.