Բակո Սահակյանը Բեյրութում քննարկել է Արցախի և ՀԲԸՄ փոխգործակցության հարցերի լայն շրջանակ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 21-ին Բեյրութում հանդիպում է ունեցել Հայ բարեգործական ընդհանուր միության (ՀԲԸՄ) Լիբանանի տեղական մարմնի ղեկավարության հետ։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, մարտի 21, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, հանդիպմանը քննարկվել է Արցախի եւ ՀԲԸՄ փոխգործակցությանն առնչվող հարցերի լայն շրջանակ։
Նախագահ Սահակյանը երախտագիտություն է հայտնել ՀԲԸՄ ղեկավարությանը եւ նրա անդամներին քաղաքական, տնտեսական, մարդասիրական ոլորտներում Արցախին մշտապես սատարելու համար` բարձր գնահատելով այդ հայրենանվեր աշխատանքը։

In Beirut Artsakh President met with leading staff of AGBU Lebanon local body
On 21 March Artsakh Republic President Bako Sahakyan met in Beirut with the leading staff of the AGBU Lebanon local body, Presidential Office told Artsakhpress.
In Beirut Artsakh  President met with leading staff of AGBU Lebanon local body
STEPANAKERT, MARCH 21, ARTSAKHPRESS:A wide range of issues related to the cooperation between Artsakh and AGBU were on the meeting agenda.
President Sahakyan extended gratitude to the AGBU leadership and the staff for the constant support shown to Artsakh in the political, economic and humanitarian dimensions highly appreciating their patriotic activity.