Բակո Սահակյանն ընդունել է «Դասավանդի՛ր, Հայաստան» ծրագրի պատասխանատուներին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 12-ին ընդունել է «Դասավանդի՛ր, Հայաստան» ծրագրի պատասխանատուներին՝ նախագծի հիմնադիր եւ ղեկավար Լարիսա Հովհաննիսյանի գլխավորությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, ապրիլի 12, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես հաղորդում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ քննարկվել են Արցախում կրթության ոլորտին առնչվող մի շարք հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը կարեւորել է «Դասավանդի՛ր, Հայաստան» ծրագրի իրականացումը՝ այն որակելով պահանջված ու հետաքրքիր:
Հանդիպմանը մասնակցում էին կրթության, գիտության եւ սպորտի նախարար Նարինե Աղաբալյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

On 12 April Artsakh Republic President Bako Sahakyan received responsible officials of the “Teach for Armenia” project at the head of the its founder and director Larisa Hovhannisyan.
Artsakh President receives "Teach for Armenia" officials
Artsakh President receives
STEPANAKERT, APRIL 12, ARTSAKHPRESS:Issues related to the education sphere of Artsakh were on the discussion agenda.
President Sahakyan signified the implementation of the “Teach for Armenia” project qualifying it demanded and interesting.
Minister of education, science and sports Narine Aghabalyan and other officials partook at the meeting.