ԼՂՀ Նախագահը հրամանագիր է ստորագրել
Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 9-ին ստորագրել է հրամանագիր ԼՂՀ Նախագահի՝ «Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության կառավարության եւ նրան ենթակա այլ գործադիր մարմինների գործունեության կազմակերպման կարգը սահմանելու մասին»
Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 9-ին ստորագրել է հրամանագիր ԼՂՀ Նախագահի՝ «Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության կառավարության եւ նրան ենթակա այլ գործադիր մարմինների գործունեության կազմակերպման կարգը սահմանելու մասին» 2007 թվականի դեկտեմբերի 12-ի հրամանագրում լրացումներ եւ փոփոխություններ կատարելու մասին:
Այս մասին «Արցախպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի  Հանրապետության  նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

On 9 April President Bako Sahakyan signed a decree on making amendments and supplements to the December 12, 2007 NKR Presidential decree
On 9 April President Bako Sahakyan signed a decree on making amendments and supplements to the December 12, 2007 NKR Presidential decree "On setting the procedure of activities of the Nagorno Karabagh Republic Cabinet of Ministers and other bodies under its authority".
The Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President informed “Artsakhpress” about this.