«Արցախպրես»-ը ներկայացնում է Արցախում մշակութային առաջիկա միջոցառումների անոնսը
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, ապրիլի 30, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: «Արցախպրես»-ի  փոխանցմամբ՝   ապրիլի  30-ին  և  մայիսի  1-ին, ժամը   19:00-ին, Ստեփանակերտի   մշակույթի   և  երիտասարդության պալատում  տեղի  է  ունենալու  Արցախի  պետական  ջազ  նվագախմբի  համերգը: Տոմսի  արժեքը՝  1800 դրամ:
Մայիսի  1-ին, ժամը   19:00-ին, Շուշիի «Նարեկացի» արվեստի  միությունում   տեղի  կունենա  Ելենա  Դուդիչի  «Մարգարիտա  և  Աբուլֆաս»  մոնոներկայացումը: Մուտքն  ազատ  է:
Մայիսի  6-ին, ժամը  15:00-ին  և  18:00-ին,  Շուշիի «Նարեկացի» արվեստի  միությունում Կոմիտասի  թանգարան-ինստիտուտի  «Գեղարդ»    երգեցիկ    խումբը   հանդես  կգա    համերգ-  դասախոսությամբ: Մուտքն  ազատ  է:
Մայիսի  8-ին,  ժամը  15:00-ին,  Ստեփանակերտի   պատկերասրահում  տեղի  կունենա   Լևոն  Աթոյանցի   լուսանկարչական   ցուցահանդեսը: Մուտքն  ազատ  է:

ArtsakhPress presents upcoming cultural events to be held in Artsakh.
STEPANAKERT, APRIL 30, ARTSAKHPRESS:As ArtsakhPress reports on April 30 and May 1 at 7 PM State jazz orchestra of Artsakh will perform a concert at the Stepanakert Culture and Youth Palace. The ticket costs AMD 1800.
On May 1 at 7 PM Elena Dudich’s “Margarita and Abulfaz” mono presentation will be held in the Shushi’s “Narekatsi” Art Union. The entrance is free.
On May 6 at 3 PM and 6 PM in the Shushi’s “Narekatsi” Art Union Komitas museum-institute’s “Geghard” group will hold a concert-lecture. The entrance is free.
On May 8, at 3 PM Levon Atoyants’ photography exhibition will take place in Stepanakert’s gallery. The entrance is free.