«Արցախպրես»-ը ներկայացնում է Արցախում մշակութային առաջիկա միջոցառումների անոնսը
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, ապրիլի 30, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: «Արցախպրես»-ի  փոխանցմամբ՝   ապրիլի  30-ին  և  մայիսի  1-ին, ժամը   19:00-ին, Ստեփանակերտի   մշակույթի   և  երիտասարդության պալատում  տեղի  է  ունենալու  Արցախի  պետական  ջազ  նվագախմբի  համերգը: Տոմսի  արժեքը՝  1800 դրամ:
Մայիսի  1-ին, ժամը   19:00-ին, Շուշիի «Նարեկացի» արվեստի  միությունում   տեղի  կունենա  Ելենա  Դուդիչի  «Մարգարիտա  և  Աբուլֆաս»  մոնոներկայացումը: Մուտքն  ազատ  է:
Մայիսի  6-ին, ժամը  15:00-ին  և  18:00-ին,  Շուշիի «Նարեկացի» արվեստի  միությունում Կոմիտասի  թանգարան-ինստիտուտի  «Գեղարդ»    երգեցիկ    խումբը   հանդես  կգա    համերգ-  դասախոսությամբ: Մուտքն  ազատ  է:
Մայիսի  8-ին,  ժամը  15:00-ին,  Ստեփանակերտի   պատկերասրահում  տեղի  կունենա   Լևոն  Աթոյանցի   լուսանկարչական   ցուցահանդեսը: Մուտքն  ազատ  է:

«Арцахпресс» представляет анонс культурных мероприятий в Арцахе
СТЕПАНАКЕРТ, 30 апреля, АРЦАХПРЕСС - Как сообщает информационное агенство «Арцахпресс», 30 апреля и 1 мая в 19:00 состоится концерт Государственного джазового оркестра Арцаха в Степанакертском дворце культуры и молодежи. Стоимость билета - 1800 драм.
1 мая в 19:00 в союзе искусств «Нарекаци» г. Шуши пройдет моноспектакль Елены Дудич «Маргарита и Абульфаз». Вход бесплатный.
6 мая в 15:00 и 18:00 в союзе искусств «Нарекаци» г. Шуши состоится концерт-лекция группы «Гегард» Музея-института имени Комитаса. Вход бесплатный.