Բակո Սահակյանը հանդիպում է ունեցել ԱՀ Աժ խմբակցությունների ղեկավարների եւ մշտական հանձնաժողովների նախագահների հետ
Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 3-ին հանդիպում է ունեցել Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովի խմբակցությունների ղեկավարների եւ մշտական հանձնաժողովների նախագահների հետ:
Բակո Սահակյանը  հանդիպում է ունեցել ԱՀ Աժ խմբակցությունների ղեկավարների եւ մշտական հանձնաժողովների նախագահների հետ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, մայիսի 3, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին տեղեկացրին ԼՂՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից: Քննարկվել են պետականաշինությանը, երկրի ներքին եւ արտաքին քաղաքականությանը վերաբերող մի շարք հարցեր:

Бако Саакян встретился с руководителями фракций и председателями постоянных комиссий Национального собрания Республики Арцах
3 мая Президент Республики Арцах Бако Саакян встретился с руководителями фракций и председателями постоянных комиссий Национального собрания Республики Арцах.
СТЕПАНАКЕРТ, 3 мая, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, был обсужден ряд вопросов, касающихся государственного строительства, внутренней и внешней политики страны.
Во встрече приняли участие председатель Национального собрания Ашот Гулян и заместитель председателя Ваграм Балаян.