Բակո Սահակյանն ընդունել է Ստեփանակերտ մեկնած երկրապահներին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 4-ին ընդունել է «Երկրապահ կամավորականների միության» (ԵԿՄ) պատվիրակությանը՝ կազմակերպության վարչության նախագահ Մանվել Գրիգորյանի գլխավորությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 4 ապրիլի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Հանդիպմանը քննարկվել են ղարաբաղա-ադրբեջանական սահմանում տիրող իրավիճակին եւ վերջին զարգացումներին վերաբերող հարցեր: Այս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից
Նախագահը նշել է, որ Պաշտպանության բանակն արդյունավետորեն իրականացնում է իր առաքելությունը՝ ապահովելով երկրի եւ ժողովրդի անվտանգությունը:
Բակո Սահակյանը բարձր է գնահատել «Երկրապահ կամավորականների միության» պատրաստակամությունը պաշտպանել հայրենի հողը՝ դա համարելով հայրենասիրության օրինակելի դրսեւորում:

President Sahakyan received delegation of the "Yerkrapah" Volunteers Union
On 4 April Artsakh Republic President Bako Sahakyan received delegation of the "Yerkrapah" Volunteers Union (YVU) headed by chairman of the organization's board Manvel Grigoryan, Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President stated.
President Sahakyan received delegation of the
STEPANAKERT, APRIL 4, ARTSAKHPRESS: The meeting addressed issues related to the situation and recent developments along the Karabagh-Azerbaijani borderline.
The President noted that the Defense Army efficiently fulfilled its mission the security of the state and the nation.
Bako Sahakyan acknowledged the readiness of the YVU to defend the native land, considering it an exemplary manifestation of patriotism.