Նալբանդյանն ընդունել է ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներին
Հայաստանի արտաքին գործերի նախարար Էդվարդ Նալբանդյանը մարտի 27-ին ընդունեց ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Իգոր Պոպովին, Ստեֆան Վիսկոնտիին, Ռիչարդ Հոգլանդին և ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ Անջեյ Կասպշիկին։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, մարտի 27, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին տեղեկացրին ՀՀ արտաքին գործերի նախարարության մամուլի, տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապի վարչությունից:
Համանախագահները ներկայացրին Բաքվում ունեցած հանդիպումները։
Քննարկվեցին ղարաբաղյան կարգավորման գործընթացն առաջ մղելուն ուղղված քայլերը, շեշտվեց Վիեննայի և Սանկտ-Պետերբուրգի գագաթաժողովներին կայացված որոշումների իրագործման անհրաժեշտությունը։

Глава МИД Армении принял сопредседателей Минской группы ОБСЕ
Глава МИД Армении Эдвард Налбандян принял сопредседателей Минской группы ОБСЕ – Игоря Попова (Россия), Стефана Висконти (Франция), Ричарда Хогланда (США), а также личного представителя действующего председателя ОБСЕ Анджея Каспршика.
СТЕПАНАКЕРТ, 27 марта АРЦАХПРЕСС – Как сообщает пресс-служба МИД Армении, сопредседатели представили итоги состоявшихся ранее в Баку встреч.
Стороны обсудили  шаги, направленные на продвижение процесса урегулирования нагорно-карабахского конфликта, необходимость реализации договоренностей, достигнутых на саммитах в Вене и Санкт-Петербурге.