«Ղարաբաղ Տելեկոմը» «ԱրմենՏել»-ի ցանցում նոր սակագին է առաջարկում
2015 թվականի հունվարի 1-ից «Ղարաբաղ Տելեկոմ»-ի բաժանորդները, գտնվելով Հայաստանի Հանրապետության տարածքում և միանալով «ԱրմենՏել»-ի ցանցին (Beeline ապրանքանիշ), կարող են կատարել զանգեր 45 դրամ/րոպե սակագնով (ներառյալ ԱԱՀ):
Այս մասին «Արցախպրես»-ին տեղեկացրել են «Ղարաբաղ Տելեկոմ» ՓԲԸ մամլո ծառայությունից՝ հավելելով, որ 2012 թվականի հոկտեմբերից ընկերության բաժանորդներն օգտվում են  իջեցված  նմանատիպ սակագներից՝ գրանցվելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ցանցում:
«Ղարաբաղ Տելեկոմը» հեռահաղորդակցության շուկայում գործում է 2002 թ. փետրվարից: Այս 12 տարիների ընթացքում ընկերությանը հաջողվել է հանրապետության տարածքի 95 տոկոսը ապահովել բջջային հեռախոսակապով:
«Ղարաբաղ Տելեկոմը» տրամադրում է բջջային, թվային ֆիքսված և անլար ֆիքսված հեռախոսակապ, ինտերնետ ծառայություն ADSL մոդեմի, օպտիկամանրաթելային կապի և անլար ինտերնետ ծառայության (Wi-Fi), ինչպես նաև շարժական ինտերնետ ծառայություն 3G տեխնոլոգիայի միջոցներով:

“Карабах Телеком” предлагает новый тариф в сети “АрменТел”
С 1 января 2015 года абоненты ” Карабах Телеком”, находясь на территории Армении и подключившись к сети АрменТел (торговая марка Beeline), смогут совершать звонки по тарифу 45 драм/минута (включая НДС).
СТЕПАНАКЕРТ, 28  НОЯБРЬ, АРЦАХПРЕСС-Как сообщили “Арцахпресс” в пресс-службе ЗАО “Карабах Телеком , с октября месяца 2012 года, абоненты “ Карабах Телеком” имеют возможность совершать звонки по схожим тарифам ,регистрируясь в сети ВиваСел-МТС.
“Карабах Телеком” действует на рынке телекоммуникации с февраля 2002г. В течение этих 12 лет компания построила новые станции сотовой связи, благодаря которым 95% территории республики обеспечено сотовой связью. “Карабах Телеком” предоставляет обеспечение сотовой, беспроводной и фиксированной телефонии, интернет услугу посредством ADSL , оптико-волоконной связи и беспроводной интернет услуги (Wi-Fi), а также услугу мобильного интернета посредством технологий 3G.