Բակո Սահակյանը հանդիպել է Էռնեկյան խմբի Հայաստանի մասնաճյուղի տնօրենի հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 4-ին հանդիպում է ունեցել Էռնեկյան խմբի Հայաստանի մասնաճյուղի տնօրեն Խորխե Դել Ագիլա Էռնեկյանի հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 4 հունիսի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացնում է Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունը, քննարկվել են Արցախում մի շարք ծրագրերի իրականացմանն առնչվող հարցեր:
Նախագահ Սահակյանը գոհունակությամբ նշել է, որ Էռնեկյան խումբն ակտիվորեն ներգրավված է Արցախի տարբեր ոլորտների զարգացման գործում՝ հույս հայտնելով, որ կազմակերպության հետ սերտ փոխգործակցությունը կպահպանվի նաեւ ապագայում:

President of Artsakh meets director of Armenian branch of Eurnekian Group
Artsakh Republic President Bako Sahakyan on June 4 met director of the Armenian branch of the Eurnekian Group Jorge Del Aguila Eurnekian, the Presidential Office stated.
STEPANAKERT, JUNE 4,  ARTSAKHPRESS: Issues related to the implementation of a number of projects in Artsakh were on the discussion agenda.
President Sahakyan noted with satisfaction that Eurnekian group is actively involved in the development of various spheres of Artsakh expressing hope that close cooperation with the organization will be maintained in the future too.