Պատրուշեւը Բաքվում կոնսուլտացիաներ կանցկացնի անվտանգության հարցերի շուրջ
ՌԴ Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Նիկոլայ Պատրուշեւը սեպտեմբերի 4-ին կայցելի Ադրբեջան, որտեղ ռուս-ադրբեջանական կոնսուլտացիաներ կանցկացնի անվտանգության հարցերի շուրջ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 3 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ-ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Այդ մասին սեպտեմբերի 3-ին ՏԱՍՍ-ին հայտնել են Ռուսաստանի Անվտանգության խորհրդի աշխատակազմի մամուլի ծառայությունում:
«Սեպտեմբերի 4-ին Ռուսաստանի Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Նիկոլայ Պատրուշեւը կայցելի Ադրբեջանի Հանրապետություն: Բաքվում Պատրուշեւն անվտանգության հարցերի շուրջ ռուս-ադրբեջանական կոնսուլտացիաներ կանցկացնի Ադրբեջանի Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Ռամիլ Ոոսուբովի եւ երկու երկրների մի շարք նախարարությունների ու գերատեսչությունների ներկայացուցիչների հետ»,-ասված Է մամուլի ծառայության հաղորդագրության մեջ:

Николай Патрушев проведет в Баку консультации РФ-Азербайджан по безопасности
Секретарь Совета безопасности РФ Николай Патрушев 4 сентября посетит Азербайджан, где проведет российско-азербайджанские консультации по безопасности.
СТЕПАНАКЕРТ, 3 сентабря, АРЦАХПРЕСС: Как передает Арменпресс, об этом сообщили во вторник в пресс-службе аппарата Совбеза России.
"4 сентября секретарь Совета безопасности России Николай Патрушев посетит Азербайджанскую Республику. В Баку Патрушев проведет российско-азербайджанские консультации по безопасности с секретарем Совета безопасности Азербайджана Рамилем Усубовым и представителями ряда министерств и ведомств двух стран", - говорится в сообщении пресс-службы, поступившем в ТАСС.