Նախագահ Հարությունյանը նշանակել է Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նոր նախարար
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը սեպտեմբերի 1-ին ստորագրել է հրամանագիր Մանե Թանդիլյանին Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարարի պաշտոնից ազատելու մասին։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 1 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։   Ինչպես հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ երկրի ղեկավարի մեկ այլ հրամանագրով՝ Արմինե Պետրոսյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարար։

President Arayik Harutyunyan appointed new minister of labor, social and migration affairs of the Artsakh Republic
On September 1 President of the Artsakh Republic Arayik Harutyunyan signed a decree on dismissing Mane Tandilyan from the post of minister of labour, social and migration affairs of the Artsakh Republic, the Presidential Office stated.
STEPANAKERT, SEPTEMBER 1, ARTSAKHPRESSAccording to another decree of the head of state Armine Petrosyan was appointed minister of labour, social and migration affairs of the Artsakh Republic.