Նախագահ Հարությունյանը նշանակել է Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նոր նախարար
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը սեպտեմբերի 1-ին ստորագրել է հրամանագիր Մանե Թանդիլյանին Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարարի պաշտոնից ազատելու մասին։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 1 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։   Ինչպես հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ երկրի ղեկավարի մեկ այլ հրամանագրով՝ Արմինե Պետրոսյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության աշխատանքի, սոցիալական և միգրացիայի հարցերի նախարար։

Президент Араик Арутюнян назначил нового министра труда, по социальным и миграционным вопросам Республики Арцах
1 сентября президент Республики Арцах Араик Арутюнян подписал указ об освобождении Мане Тандилян от должности министра труда, по социальным и миграционным вопросам.
СТЕПАНАКЕРТ, 1 сентября, АРЦАХПРЕСС- Как сообщает Главное информационное управление аппарата президента Республики Арцах, другим указом главы государства, Армине Петросян назначена министром труда, по социальным и миграционным вопросам.