Արայիկ Հարությունյանը ընդունել է ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արգիշտի Քյարամյանին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը դեկտեմբերի 17-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Արգիշտի Քյարամյանի գլխավորած պատվիրակությանը:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 17 դեկտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից։
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր ԱՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Իգոր Գրիգորյանը, քննարկվել են ԱՀ և ՀՀ համապատասխան կառույցների միջև փոխգործակցության տարբեր ուղղությունների զարգացմանն ու ընդլայնմանը, փորձի փոխանակմանը, ինչպես նաև կադրերի պատրաստման ու որակավորման բարձրացմանն առնչվող հարցեր:

Араик Арутюнян принял председателя Следственного комитета Армении Аргишти Кярамяна
17 декабря президент Республики Арцах Араик Арутюнян принял делегацию во главе с председателем Следственного комитета Республики Армения Аргишти Кярамяном.
Араик Арутюнян принял председателя Следственного комитета Армении Аргишти
Кярамяна
СТЕПАНАКЕРТ, 17 декабря, АРЦАХПРЕСС-  Об этом сообщает Главное информационное управление аппарата президента Республики Арцах.
В ходе встречи, на которой присутствовал председатель Следственного комитета Республики Арцах Игорь Григорян, были обсуждены вопросы, касающиеся развития и расширения различных направлений сотрудничества, обмена опытом между соответствующими структурами Армении и Арцаха, равно как и подготовки и повышения квалификации кадров.