Ադրբեջանի զինված ուժերը կրկին խախտել են հրադադարի պահպանման ռեժիմը Խանապատ և Փառուխ գյուղերի ուղղությամբ
Ադրբեջանի զինված ուժերը քիչ առաջ հրադադարի պահպանման ռեժիմը կրկին խախտել են Ասկերանի շրջանի Խանապատ և Փառուխ գյուղերի ուղղությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, մարտի 11, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։Այս մասին «Արցախպրես»֊ին տեղեկացնում են ԱՀ ՆԳՆ ոստիկանությունից։ Ժամը 16:30-ի սահմաններում ականանետի 3 հատ ական է արձակվել Խնապատ գյուղի ուղղությամբ, իսկ 2 արկ ընկել է Փառուխ գյուղի տարածքում:
Նախնական տվյալներով՝ տուժածներ չկան: Նշենք, որ ԱՀ Ներքին գործերի նախարարությունը շարունակում է օպերատիվ կերպով հետևել իրադարձությունների զարգացմանը:

The Azerbaijani Armed Forces again violated the ceasefire in the direction of Khnapat and Parukh villages
The Azerbaijani Armed Forces have recently violated the ceasefire again in the direction of Khnapat and Parukh villages of the region of Askeran, the Ministry of Internal Affairs of the Artsakh Republic informed.
STEPANAKERT, MARCH 11, ARTSAKHPRESS: At around 16:30, Azerbaijani forces fired three mortar shells in the direction of Khnapat village, and another two shells hit the Parukh village.