Նախագահ Հարությունյանն ընդունել է «Արցախի պահեստազորի սպաների միություն» ՀԿ անդամներին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը մարտի 14-ին ընդունել է «Արցախի պահեստազորի սպաների միություն» հասարակական կազմակերպության մի խումբ անդամների։
Նախագահ Հարությունյանն  ընդունել է «Արցախի պահեստազորի սպաների միություն» ՀԿ անդամներին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ 14 մարտի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Ինչպես հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, քննարկվել են Հանրապետության անվտանգային ու հումանիտար խնդիրները, ստեղծված իրավիճակը, հաղթահարման ուղիները: Անդրադարձ է եղել զորացրված և պահեստազոր անցած սպաների ու նրանց ընտանիքների սոցիալական, բնակարանային խնդիրների լուծման հարցերին:
Երկրի ղեկավարը հավաստիացրել է, որ քննարկված բոլոր հարցերին ու բարձրացված խնդիրներին առկա հնարավորությունների սահմանում պատշաճ լուծումներ կտրվեն:

Президент Арутюнян принял членов общественной организации «Союз офицеров запаса Арцаха»
14 марта президент Республики Арцах Араик Арутюнян принял группу членов общественной организации «Союз офицеров запаса Арцаха».
СТЕПАНАКЕРТ, 14 марта, АРЦАХПРЕСС- Как сообщили в главном информационном управлении Аппарата президента Республики Арцах, были обсуждены вопросы безопасности и гуманитарного характера,  создавшаяся ситуация, пути выхода из нее. Были затронуты также вопросы решения социальных и жилищных проблем демобилизованных офицеров, офицеров запаса и членов их семей.
Глава государства заверил, что все обсужденные проблемы и поднятые вопросы получат надлежащее решение в рамках имеющихся возможностей.