Հակառակորդի գործողությունների հետևանքով հայկական կողմից զոհվել է ՊԲ երկու պայմանագրային զինծառայող. կան վիրավորներ. ՊԲ
Մարտի 25-ի կեսօրից Ադրբեջանի ԶՈւ ստորաբաժանումները, շարունակելով հրադադարի ռեժիմի կոպտագույն խախտումները, բացի հրաձգային զինատեսակներից, կիրառում է նաև հարվածային անօդաչու թռչող սարքեր, այդ թվում նաև «Bayraktar TB-2» տիպի:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ 25 մարտի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հաղորդում է ԱՀ Պաշտպանության նախարարության մամուլի ծառայությունը: Աղբյուրի հաղորդմամբ՝ հակառակորդի գործողությունների հետևանքով հայկական կողմից զոհվել է ՊԲ երկու պայմանագրային զինծառայող: Վիրավորների թիվը ճշտվում է: 14:00-ի դրությամբ օպերատիվ-մարտավարական իրադրությունը Արցախի արևելյան սահմանագոտում շարունակում է ծայրաստիճան լարված մնալ:

В результате действий противника с армянской стороны погибло двое военнослужащих контрактной службы: Сведения о раненых уточняются: МО
Начиная с полудня 25 марта, продолжая грубейшим образом нарушать режим прекращения огня, подразделения ВС Азербайджана, помимо огнестрельного оружия, применяют также ударные БПЛА, в том числе типа «Bayraktar TB-2».
СТЕПАНАКЕРТ, 25 марта, АРЦАХПРЕСС- Об этом сообщает пресс-служба МО Республики Арцах.  Согласно источнику, в результате действий противника с армянской стороны погибло двое военнослужащих контрактной службы. Сведения о раненых уточняются.
По состоянию на 14:00 оперативно - тактическая обстановка на восточном участке границы продолжает оставаться критически напряженной.