Հակառակորդի գործողությունների հետևանքով հայկական կողմից զոհվել է ՊԲ երկու պայմանագրային զինծառայող. կան վիրավորներ. ՊԲ
Մարտի 25-ի կեսօրից Ադրբեջանի ԶՈւ ստորաբաժանումները, շարունակելով հրադադարի ռեժիմի կոպտագույն խախտումները, բացի հրաձգային զինատեսակներից, կիրառում է նաև հարվածային անօդաչու թռչող սարքեր, այդ թվում նաև «Bayraktar TB-2» տիպի:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ 25 մարտի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս մասին հաղորդում է ԱՀ Պաշտպանության նախարարության մամուլի ծառայությունը: Աղբյուրի հաղորդմամբ՝ հակառակորդի գործողությունների հետևանքով հայկական կողմից զոհվել է ՊԲ երկու պայմանագրային զինծառայող: Վիրավորների թիվը ճշտվում է: 14:00-ի դրությամբ օպերատիվ-մարտավարական իրադրությունը Արցախի արևելյան սահմանագոտում շարունակում է ծայրաստիճան լարված մնալ:

Two contract soldiers of the Defense Army killed as a result of the actions of the enemy. Defense Army
Since the afternoon of March 25, the units of the Azerbaijani Armed Forces, continuing the gross violations of the ceasefire, in addition to firearms, have been using strike drones, including the "Bayraktar TB-2" type.
STEPANAKERT, MARCH 25, ARTSAKHPRESS:  Two contract soldiers of the Defense Army were killed as a result of the actions of the enemy, the press service of the Artsakh Republic Defense Army reports.
The number of injured is being determined.
As of 14:00, the operative-tactical situation on the eastern section of the border continues to be extremely tense.