ԱՀ ԱԺ խմբակցությունների ղեկավարները ՀՀ կատարած այցի արդյունքները կամփոփեն մամուլի ասուլիսով
Սեպտեմբերի 20-ին՝ ժամը 11։00-ին, ԱՀ Ազգային ժողովի նիստերի փոքր դահլիճում խորհրդարանի խմբակցությունների ղեկավարների նախաձեռնությամբ տեղի կունենա մամուլի ասուլիս:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 19 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին, ի գիտություն Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովում հավատարմագրված լրատվամիջոցների, տեղեկացնում են ԱՀ ԱԺ լրատվության և հանրության հետ կապերի բաժնից:
Աղբյուրի տեղեկատվությամբ՝ խմբակցությունների ղեկավարները կամփոփեն սեպտեմբերի 15-17-ը ՀՀ կատարած այցի արդյունքները և կպատասխանեն լրագրողների հարցերին։

Главы фракций НС Республики Арцах подведут итоги визита в РА пресс-конференцией
20 сентября в 11:00 по инициативе лидеров парламентских фракций в малом зале заседаний Национального Собрания Республики Арцах состоится пресс-конференция.
СТЕПАНАКЕРТ, 19 сентября, АРЦАХПРЕСС- Об этом к сведению средств массовой информации, аккредитованных в Национальном Собрании Республики Арцах, сообщает отдел печати и связей с общественностью Национального Собрания Республики Арцах.
Согласно источнику, лидеры фракций подведут итоги визита в Армению 15-17 сентября и ответят на вопросы журналистов.