Ռուբեն Վարդանյանի և Ստեփանակերտի քաղաքապետի հանդիպմանն անդրադարձ է կատարվել մայրաքաղաքի զարգացմանն ու առաջնային խնդիրներին
Գործարար, սոցիալական ձեռներեց, բարերար Ռուբեն Վարդանյանը հանդիպել է Ստեփանակերտի քաղաքապետ Դավիթ Սարգսյանի հետ:
Ռուբեն Վարդանյանի և Ստեփանակերտի քաղաքապետի հանդիպմանն  անդրադարձ է կատարվել  մայրաքաղաքի զարգացմանն ու  առաջնային խնդիրներին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 23 սեպտեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին Ռուբեն Վարդանյանը տեղեկացրել է իր ֆեյսբուքյան էջում:
«Ստեփանակերտի քաղաքապետ Դավիթ Սարգսյանի հետ խոսեցինք Արցախի Հանրապետության մայրաքաղաքի զարգացման, ենթակառուցվածքների բարելավման, լուծման ենթակա առաջնային խնդիրների ու հնարավոր համագործակցության մասին: Խոսելով քաղաքի առաջնահերթ խնդիրների մասին, քաղաքապետն առանձնացրեց նաև մանկապարտեզների ավելացման հարցը: Այդպիսի «խնդրի» առկայությունն իսկապես ուրախացնում է ինձ: Սա նշանակում է, որ պատերազմին հաջորդած դժվարություններն այստեղ ապրող մարդկանց չեն հիասթափեցնում և նրանք շարունակում են իրենց ապագան տեսնել հայրենի քաղաքում»,- նշված է նրա գրառման մեջ:

На встрече Рубена Варданяна и мэра Степанакерта были обсуждены развитие и первоочередные проблемы столицы
Бизнесмен, социальный предприниматель, меценат Рубен Варданян встретился с мэром Степанакерта Давидом Саргсяном.
СТЕПАНАКЕРТ, 23 сентября, АРЦАХПРЕСС- Об этом Рубен Варданян сообщил на своей странице в Facebook.
«Мы поговорили с мэром Степанакерта Давидом Саргсяном о развитии столицы Республики Арцах, улучшении инфраструктуры, первоочередных задачах, которые необходимо решить, и возможном сотрудничестве. Говоря о приоритетных вопросах города, мэр также выделил вопрос увеличения детских садов. Наличие такой «проблемы» действительно радует меня. Это значит, что тяготы, которые последовали за войной, не разочаровывают живущих здесь людей, и они продолжают видеть свое будущее в родном городе», - написал Рубен Варданян.