Կիսում եմ զոհված զինծառայողների ընտանիքների վիշտը. Ռուբեն Վարդանյան
Արցախի պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանը ցավակցել է գիշերը զորամասերից մեկում տեղի ունեցած հրդեհի հետևանքով զոհվածների ընտանիքներին։
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 19 հունվարի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: «Խորը ցավով տեղեկացա այս գիշեր Գեղարքունիքի մարզում, ՀՀ ՊՆ զորամասերից մեկում տեղի ունեցած սարսափելի ողբերգության մասին, որի հետևանքով ունենք ցավալի կորուստներ։
Իմ խորին ցավակցություններն եմ հայտնում զոհված զինծառայողների ընտանիքներին, կիսում եմ նրանց վիշտը»,-գրել է Վարդանյանը։
Հիշեցնենք, որ գիշերը Գեղարքունիքի զորամասերից մեկի ինժեներասակրավորական վաշտի զորանոցում բռնկված հրդեհի հետևանքով զոհվել է 15 զինծառայող, 3 զինծառայողի վիճակը գնահատվում է ծանր։

I share the grief of the families of fallen servicemen: Ruben Vardanyan
Artsakh State Minister Ruben Vardanyan expressed his condolences to the families of those who died as a result of the fire that took place in one of the military units at night
STEPANAKERT, JANUARY 19, ARTSAKHPRESS:  "I have learned with deep sorrow about the terrible tragedy that happened tonight in Gegharkunik Provice, in one of the military units of the Defense Ministry of the Republic of Artsakh as a result of which we have suffered painful losses.
I express my deepest condolences to the families of the fallen servicemen. I share the grief of the families of fallen servicemen," the State Minister wrote.